Geisslers Hofcomoedianten
Divadlo VILA Štvanice
Ostrov Štvanice 858
Praha 7
E: info@geisslers.cz
Kontakt
Program
English

O nás

Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické, Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické. A především komediální. Takové je divadlo, které vám hrajeme už více než dvacet let!

Jsme nezávislý divadelní soubor, který ve své tvorbě propojuje staré tradice s živým, současným divadlem. K barokní inspiraci přistupujeme s autorskou svobodou, mísíme původní s novým, vzletné s přízemním, činohru, zpěvohru, loutkohru i tanec – tak, aby to nás (a tudíž i vás) bavilo.

Let’s baROCK! - tak to je asi nejlepší popis naší divadelní tvorby. V našich inscenacích totiž propojujeme moderní umění se starým, komické s tragickým, vznešené s přízemním. To, o co se už více než 20 let snažíme, je představovat divákům moderní, komediální, vizuálně působivé a velmi hudební divadlo.

Když říkáme, že propojujeme moderní umění se starým - tím starým máme na mysli umění barokní. Nevyděste se - nechceme jezdit na mrtvém koni a dělat historické rekonstrukce v barokních parukách a róbách. Barokem se inspirujeme, hledáme v něm to, co je aktuální pro dnešní dobu - a věřte, že baroko má s dneškem mnoho společného! Nevěříte...?

...tak za námi dorazte do VILY Štvanice, kde právě hrajeme - a přesvědčte se sami. Nevarujeme vás, že jedna návštěva vám způsobí silnou závislost, stejně byste nám to nevěřili.

Chcete být v obraze, co je u Geisslerů nového. Přihlašte se k odběru novinek e-mailem.