Geisslers Hofcomoedianten
Divadlo VILA Štvanice
Ostrov Štvanice 858
Praha 7
E: info@geisslers.cz
Kontakt
Program
English

Hero of the White Hill

ten, který tam byl

02

Duben

Hrdina Bílé hory potřebuje dobře nabitý mobil a dostatek dat pro spuštění všech videí, hodit se budou i sluchátka, aby ti náhodou něco neuniklo. A taky oči na stopkách, aby vyřešil všechny úkoly!

Hra začíná na Malostranském náměstí, prochází centrem Prahy a trvá asi tři hodiny. Pokud by se ti trasa zdála dlouhá, třeba s dětmi trvá určitě déle, můžeš si ji rozdělit a zbytek dojít, kdykoli se ti to bude hodit.

Celou procházkou tě provedou tyto stránky, kde pro jednotlivá zastavení najdeš GPS souřadnice, které tě zavedou na místo, kde se v době stavovského povstání udála nějaká důležitá situace. Aby ses dostal na další zastavení, budeš vždy muset zodpovědět otázku a dokázat tak, že ses poučil z historie. Abys celou cestu prošel, budeš se taky muset pozorně dívat kolem sebe a na každém stanovišti odpovědět na otázku, která ti umožní pustit video, v němž se s Geisslery propadneš do dávných časů…

Hrají:Bartoloměj Veselý, Martin Bohadlo, Dominik Linka, Aleš Pospíšil, Petr Šmíd, Eva Burešová, Štefánie Šubová, Vojtěch Franců, Ivana Machalová, Kristýna Šrolová, Claudia Eftimiadisová, Kateřina Bohadlová, Martin Holzknecht, Šimon Dohnálek, Lucie Valenová, Kateřina Hubertová, Eliška Seveldová, Kamila Mottlová, Šimon Ženíšek, Dominik Linka

Chceš hrát? Získej odkaz!

Celá hra je k dispozici zdarma, aby sis ji zahrál, musíš na ní ale získat odkaz pomocí tlačítka na této stránce. Jak to funguje? Po stisknutí tlačítka se ti otevře e-mailová zpráva, kterou stačí odeslat. Za chviličku už do tvé schránky dorazí pokyny s odkazem na herní stránku.


Nefunguje registrace tlačítkem? Pak jednoduše napiš na hero@geisslers.cz, dostaneš odpověď a můžeš hrát!
Nemůžeš od nás najít odpověď? Podívej se také do spamu... Odesláním e-mailu souhlasíš s tím, že tě zařadíme mezi naše fanoušky a pozveme tě do divadla.